wtorek, 28 czerwiec 2022 16:20

Pomoc drogowa Świecko Słubice – na czym polega wsparcie kierowców?

pomoc drogowa Świecko Słubice pomoc drogowa Świecko Słubice https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Nagła awaria samochodu, stłuczka, wypadek… Zdarzenia drogowe lubią zaskakiwać, a ich konsekwencje wymagają zdecydowanego działania. Sprawne usuwanie skutków zdarzeń drogowych oferuje pomoc drogowa.

Doświadczeni pracownicy i profesjonalny sprzęt to pełna obsługa zdarzenia niezależnie od jego okoliczności. Wsparcie dla kierowców obejmuje doraźne naprawy i usługi lawetą, co pomaga uporać się nawet z najtrudniejszymi sytuacjami, które mogą spotkać nas w drodze. Jak działa pomoc drogowa Świecko Słubice? Sprawdź, jakie usługi pomocy drogowej czekają na kierowców w potrzebie!

Awaria samochodu? Przyda się doraźna naprawa!

Pomoc drogowa Świecko Słubice to wsparcie, na jakie zasługuje każdy kierowca. Doświadczenie pracowników i sprzęt, którym dysponują pozwalają na usuwanie skutków zdarzenia drogowego bez względu na jego okoliczności. Może to być wypadek, kolizja, awaria albo usterka – usługi pomocy drogowej z https://www.laweta-swiecko.com.pl/ dostosowywane są do potrzeb kierowcy i sytuacji, w jakiej się znalazł.

Pracownicy firmy błyskawicznie odpowiadają na zgłoszenia, tak aby móc uzyskać wsparcie możliwie jak najszybciej. Pełna obsługa zdarzeń drogowych celuje w uruchomienie pojazdu jeszcze na miejscu zdarzenia. Priorytetem jest więc doraźna naprawa, dzięki której można uniknąć kosztownej i czasochłonnej wizyty w warsztacie. Jeśli jednak niezbędna jest szczegółowa diagnostyka i specjalistyczny sprzęt, transport z miejsca zdarzenia zapewnia nowoczesna laweta, która zawiezie auto do mechanika, na parking bądź w inne wskazane miejsce.

Laweta zapewni transport do warsztatu

Auto powypadkowe, samochód uszkodzony, gdy rozruch silnika nie jest możliwy, pojazd zabytkowy albo bez ważnego przeglądu technicznego. Laweta to zgodny z przepisami transport każdego pojazdu, który z jakiegokolwiek powodu nie może samodzielnie poruszać się po drogach.

Usługi lawetą przeznaczone są dla firm i osób prywatnych, a jedyne ograniczenie mogą stanowić gabaryty pojazdu – laweta przewiezie wszystko, co się na niej zmieści. Transport lawetą to bezpieczny przewóz samochodów osobowych, terenowych i dostawczych, a także motocykli, quadów, meleksów i wózków widłowych oraz wybranych kamperów, przyczep kempingowych, ciągników i maszyn rolniczych.

Pomoc drogowa jest najlepsza na usterki w trasie

Usługi pomocy drogowej to naprawa na miejscu zdarzenia oraz transport lawetą. Jednak pomoc drogowa Świecko Słubice to także wszelkie możliwe czynności zmierzające do ponownego rozruchu silnika i przywrócenia sprawności auta. To właśnie dlatego wsparcie kierowców obejmuje również pozornie błahe sytuacje, które mimo wszystko mogą znacznie opóźnić podróż samochodem.

W razie potrzeby wezwany na miejsce pracownik może zapewnić dowóz paliwa, uruchomić silnik z rozładowanym akumulatorem albo dokonać naprawy uszkodzonej tablicy rejestracyjnej. A to wszystko przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, bo pomoc drogowa i laweta pracują nieprzerwanie przez cały rok zapewniając kompleksowe wsparcie praktycznie bez ograniczeń.