sobota, 27 luty 2021 14:03

5 zalet korzystania z prywatnej opieki medycznej

 Przychodnia Warszawa Żoliborz Przychodnia Warszawa Żoliborz pixabay

Płacąc ubezpieczenie zdrowotne, każdy z nas może umawiać się na bezpłatne wizyty do lekarzy w publicznej służbie zdrowia.

Często jednak rezygnujemy z długiego oczekiwania i umawiamy się na prywatne wizyty, zwłaszcza na zabiegi i do lekarzy specjalistów. W poniższym artykule odpowiemy na ważne pytania m.in.: prywatna opieka medyczna w firmie – czy warto oraz omówimy pięć najważniejszych zalet korzystania z prywatnej opieki medycznej.

Prywatna opieka medyczna w firmie – czy warto?

Coraz popularniejsze staje się korzystanie ze specjalnych pakietów medycznych dla firm. Dzieje się tak, ponieważ przynosi to wiele korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Prywatna opieka medyczna w CMP może stać się ciekawym pozapłacowym benefitem motywującym. Przychodnia Warszawa Żoliborz oferuje praktyczne pakiety medyczne dla firm oraz osób indywidualnych.

Bezpieczeństwo zdrowotne pracowników ma wpływ na jakość pracy oraz zadowolenie. Prywatna opieka medyczna w przychodni Warszawa Żoliborz to przede wszystkim krótszy czas oczekiwania na dostęp do specjalistów, brak kolejek oraz szybszy dostęp do badań diagnostycznych. Dla pracodawcy taki pakiet medyczny w firmie niesie za sobą takie korzyści jak: możliwość odliczenia kosztów pakietu od podatku, zmniejszenie strat finansowych związanych z nieobecnością pracownika czy zatrzymanie w firmie najlepszych pracowników na lata.

Pięć najważniejszych zalet korzystania z prywatnej opieki medycznej

Jakie są najważniejsze zalety z posiadania prywatnego pakietu medycznego? Prywatna opieka medyczna to przede wszystkim swobodny dostęp do najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Kolejna kwestia to brak konieczności zdobycia skierowania na konkretne badania. Ponadto prywatny pakiet opieki medycznej w przychodni Warszawa Żoliborz zapewnia dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i diagnostycznych. Pakiety medyczne są indywidualnie dopasowane do każdego pacjenta, a kobiety w ciąży mogą liczyć na osobny, korzystny rodzaj oferty.