czwartek, 06 sierpień 2020 11:22

Kwiatowe zaproszenia ślubne – jakie kwiaty w zaproszeniach na ślub?

Tadamart - kwiatowe zaproszenia ślubne Tadamart - kwiatowe zaproszenia ślubne

Każdy chciałby usłyszeć o dniu swoich zaślubin – ach, co to był za ślub. Żeby tak faktycznie było, wszystkie elementy tej uroczystości muszą być dopięte na ostatni guzik. Wówczas stworzona zostanie harmonijna otoczka, która sprawi, że nikt nie zapomni na długo ślubu i wesela. W takiej sytuacji warto wybrać motyw przewodni ślubu.

Wtedy o wiele łatwiej jest dobrać poszczególne elementy – od dekoracji ślubnych, poprzez strój Państwa Młodych, aż po takie niepozorne drobiazgi jak zaproszenia dla gości weselnych. Obecnie bardzo popularne stały się zaproszenia z motywem kwiatowym. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Dlaczego warto wybrać zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym?

Kwiaty to nieodzowny element każdego ślubu. Są one elementem wiązanki ślubnej, ale coraz częściej pojawiają się także jako element stroju Młodej Pary. Panna Młoda niejednokrotnie ma wpinane we włosy świeże kwiaty, które mają podkreślić jej urodę i dodać całej stylizacji romantyzmu. Natomiast Pan Młody dekoruje nimi butonierkę. Oczywiście nie można zapominać również o tym, że zarówno miejsce zaślubin, jak i zabawy weselnej, także przystrajane jest różnego rodzaju kwiatami. Co ciekawe, obecnie popularne są motywy przewodnie wesel takie jak boho czy rustykalny, które nieodzownie kojarzą się z naturą i kwiatami właśnie. Między innymi dlatego motyw roślin i kwiatów warto wybrać na zaproszeniach ślubnych. Piękne roślinne wzory podkreślą też romantyzm całej uroczystości. Będą też niejako zapowiedzią tego, czego mogą się spodziewać goście na samym weselu.

Jakie kwiaty najlepiej prezentują się na zaproszeniach ślubnych?

Jednym z najczęściej pojawiających się kwiatów na zaproszeniach ślubnych są róże. Zazwyczaj Pary Młode wybierają te w jasnych odcieniach różu, beżu czy bieli. Takie kwiaty idealnie pasują do ślubu, który utrzymany jest w klasycznej stylistyce. Jeżeli uroczystości odbywają się jesienią, można postawić na róże w kolorze herbacianym czy bordowym.

Kwiaty będą prezentowały się ciekawie również na zaproszeniach w stylu boho czy rustykalnym. Tutaj wybierz np. hortensje, chabry, piwonie czy eustomy. Dodatkowo na zaproszeniach utrzymanych w takiej stylistyce mogą pojawić się również liście paproci czy bluszczu. Jeżeli chcesz zobaczyć przykłady takich zaproszeń, zajrzyj na stronę: https://tadamart.pl/pl/zaproszenia-slubne/.

Gdzie szukać zaproszeń ślubnych z kwiatowym wzorem?

Jeżeli chcesz zakupić zaproszenia na swój ślub, rozważ sprawdzenie sklepów internetowych, takich jak np. https://tadamart.pl/. Takie działanie ma wiele korzyści. Przede wszystkim nie musisz wychodzić z domu, aby kupić wybrany przez siebie wzór. Dodatkowo możesz zaoszczędzić w porównaniu z zakupem zaproszeń w sklepie stacjonarnym. Wyżej wymieniony sklep ma w swojej ofercie także dodatki ślubne, które pozwolą Ci na stworzenie spójnego zestawu. Wśród tych dodatków znajdują się między innymi winietki i numery na stoły dla gości weselnych, etykiety na alkohol, a także personalizowane menu.