poniedziałek, 12 lipiec 2021 17:42

Ekologiczne butelki z nadrukiem reklamowym

butelka z nadrukiem butelka z nadrukiem mojabutelka.pl

Prezenty dla pracowników czy w określonych sytuacjach dla nowych czy stałych klientów powinny być przede wszystkim na czasie – nikt dzisiaj raczej nie ucieszy się z firmowej smyczy na telefon czy z breloczka do kluczy.

Warto w nowoczesnym marketingu kierować się ogólnie obowiązującymi trendami – również filozoficznymi. W ten sposób można natrafić na przykład na butelki termiczne.

Butelki z nadrukiem reklamowym – dlaczego są proekologiczne?

Butelka termiczna została zaprojektowana i stworzona jako udana alternatywa dla jednorazowej butelki plastikowej. Co więcej, butelka z nadrukiem np: tutaj nie tylko jest ekologiczna, ale także niezwykle funkcjonalna, o czym najlepiej świadczy fakt wypierania nie tylko termosów, ale i kubków termicznych. Dzisiaj ludzie dbający o swoją planetę, którym jej dobro leży na sercu, coraz częściej sprawdzają podejście firm, z których produktów czy usług chcą skorzystać, do tego zagadnienia. Ofiarowując butelki z nadrukiem reklamowym firma jednocześnie pokazuje, że dba o środowisko oraz promuje ekologię, z drugiej mówi o szacunku dla klienta. Warto jeszcze w tym miejscu dodać, ze dobrze zaprojektowana butelka termiczna z nadrukiem będzie znacznie lepszym środkiem reklamowym niż tradycyjne – dzisiaj internetowe – źródła. Powód tego jest bardzo prosty – podprogowe sposoby przemycania reklamy sprawdzają się dzisiaj znacznie lepiej.

Butelki z nadrukiem reklamowym – kto je chętnie weźmie?

W przypadku gadżetów reklamowych najważniejsza jest atrakcyjna forma, coś, co będzie jednocześnie i praktyczne, i uniwersalne. Butelka z logo firmy taka właśnie jest – szczególnie, gdy jest zaprojektowana z pomysłem, jest estetyczna i elegancka – i niekoniecznie zrobiona po kosztach. Poprawnie zrobione butelki z nadrukiem reklamowym będą towarzyszyć swoim właścicielom w wielu miejscach – często publicznych, w których będą rzucać się w oczy innym – wszak fajnymi gadżetami chętnie dzielimy się z innymi – zgodnie z zasadą – niech sobie chociaż popatrzą.