czwartek, 25 czerwiec 2020 10:10

Najważniejsze informacje o manicure hybrydowy

manicure hybrydowy manicure hybrydowy

Obecnie hybrydowe paznokcie cieszą się ogromną popularnością, dlatego też wiele się o nich mówi. Są one bardzo trwałym manicure, który charakteryzuje się przede wszystkim intensywnością kolorów oraz oryginalnym i niezwykle ciekawym wyglądem.

Utrzymują się na paznokciach, aż do czterech tygodni, czego niestety nie można powiedzieć o zwykłym manicure.

 

Co będzie potrzebne do robienia hybrydowych paznokci w domu?

 

Robienie manicure hybrydowego u kosmetyczki jest zazwyczaj dość dużym kosztem, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na samodzielne jego wykonanie. Jednak, co należy kupić, aby zacząć przygodę z hybrydowymi paznokciami? Otóż najważniejsza jest przede wszystkim odpowiednia lampa, która w szybkim czasie utwardzi lakier, znajdujący się na płytce paznokcia. Kolejnym produktem niezbędnym do tego typu manicure są oczywiście lakiery, które należy dobrać według upodobań.

Należy również wyposażyć się w takie produkty jak:

  • polerka (najlepiej w kształcie łódki),

  • pilnik,

  • waciki do zmywania paznokci, oczyszczania płytki,

  • aceton do usuwania hybrydowych paznokci,

  • płyn to odtłuszczania płytki paznokcia.

Wszystkie wyżej wymienione produkty są tymi podstawowymi do manicure hybrydowego. Ich marki oraz ceny są naprawdę zróżnicowane, dlatego też nie należy się nimi sugerować, tylko jakością, jaką dają.

 

Jak wybrać odpowiednią lampę do hybryd?

 

Osoby zaczynające swoją przygodę z paznokciami hybrydowymi, bardzo często zastanawiają się nad tym, jaką wybrać do tego lampę? Wiadomo, że jest ich naprawdę sporo, dlatego też, na jaką się zdecydować? Jaka powinna być dobra lampa? Czym musi się wyróżniać oraz jakie funkcje powinna posiadać? Lampa do paznokci hybrydowych musi być przede wszystkim wyposażona w przynajmniej trzy tryby utwardzania paznokci. Jej moc powinna być dość wysoka, aby paznokcie mogły szybko zaschnąć. Odpowiednia lampa musi być również wyposażona w specjalny sensor ruchu, który włącza się automatycznie, gdy tylko ręka znajdzie się w sprzęcie.

Wybierając dobrą lampę, trzeba w nią odpowiednio zainwestować, ponieważ tanie lampy zazwyczaj nie są bardzo wartościowe. Te właściwe będą doskonale służyły nawet przez wiele lat, a co najważniejsze będziemy zadowoleni z jakości ich pracy. Lampa do hybryd musi spełniać wszystkie wymogi, dlatego też warto wybrać dobrze.

Wykonywanie manicure hybrydowego nie jest trudnym zadaniem, jednakże wymaga dokładności oraz precyzji, które w tym zadaniu są niezwykle ważne.

Więcej w tej kategorii: Jak prawidłowo dbać o urodę? »