poniedziałek, 11 kwiecień 2022 11:09

Przeszczep włosów Turcja - dlaczego warto się na niego zdecydować?

przeszczep włosów Turcja przeszczep włosów Turcja Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Łysienie dotyka już połowy mężczyzn przed 50-tką i aż 85% mężczyzn powyżej tego wieku. To wstydliwy problem, który spędza sen z powiek wielu mężczyznom. Na szczęście we współczesnym świecie można skutecznie i sprawnie pozbyć się tego kłopotu i odzyskać pewność siebie.

Na przeszczep włosów Turcja decyduje się coraz więcej osób. Dlaczego? Co warto wiedzieć na ten temat?

  1. Przeszczep włosów Turcja - czy warto zdecydować się na wyjazd?
  2. Transplantacja włosów w Turcji - cena

Stambuł uznawany jest za stolicę światowej transplantacji włosów. Do stolicy Turcji, ale i do wielu innych miast kraju, na przeszczep włosów przyjeżdżają mężczyźni z całego świata, również z Polski. Z firmą Skymed taki wyjazd staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek.

1. Przeszczep włosów Turcja - czy warto zdecydować się na wyjazd?

Możemy wskazać różne przyczyny wypadania włosów, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Ale w każdym z tych przypadków efekt jest ten sam - obniżona samoocena, gorsze samopoczucie, brak pewności siebie. Zabieg przeszczepu włosów pomaga przywrócić dawny wygląd i znów poczuć się atrakcyjnym.

Zabieg przeszczepu włosów od dawna wykonuje się również w Polsce. Dlaczego zatem tak wiele osób decyduje się na przeszczep włosów Turcja? Czy warto zdecydować się na wyjazd?

Turcja jest liderem przeszczepu włosów na świecie, a lekarze, którzy tam pracują, mają wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu przeszczepu włosów. Ich kompetencje pozwalają na uzyskanie optymalnych efektów. To szczególnie cenne biorąc pod uwagę przejście do nowej metody przeszczepu. Chodzi oczywiście o przeszczep włosów metodą FUE.

Przeszczep włosów FUE to nowoczesna i skuteczna metoda, która nadaje się także do zagęszczania cienkich i rzadkich włosów. Tureccy specjaliści mają w tym zakresie większe doświadczenie, niż lekarze z innych krajów. Drugą nowoczesną metodą, wykorzystywaną przez tureckich specjalistów, jest DHI (Direct Hair Implantation, czyli wszczepienie mieszków włosowych za pomocą specjalnego urządzenia choi-pen od razu po pobraniu).

2. Transplantacja włosów w Turcji - cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji? Zapewne może to brzmieć jak usługa zarezerwowana wyłącznie dla wybranych. Tych z bardzo zasobnym portfelem. Jednakże wcale nie musi tak być.

Firma Skymed sprawia, że przeszczepy włosów w Turcji są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Skymed to gwarancja jakości oraz konkurencyjnej ceny. Firma współpracuje z jedną z najlepszych klinik w Turcji, która jako jedna z niewielu daje gwarancję po przeszczepie włosów.