czwartek, 04 kwiecień 2024 18:00

Niezwykła charakteryzacja w najnowszym dziele Maggie Gyllenhaal

Przemiana Christiana Bale'a Przemiana Christiana Bale'a fot: materiały prasowe

W nadchodzącym filmie "Panna Młoda", reżyserowana przez Maggie Gyllenhaal, zobaczymy Christiana Bale'a i Jessie Buckley w rolach Frankensteina i jego tytułowej panny młodej. Film został opisany jako "dzika, punkowa opowieść o potworach", a pierwsze zdjęcia z planu obiecują, że będzie to dzieło wyjątkowe i pełne niespodzianek.

Przemiana Christiana Bale'a

Christian Bale, nie do poznania w roli monstrum, wciela się w postać z bliznami, protezami twarzy i tatuażem niosącym hasło "Nadzieja". Aktor, znany z chęci do fizycznych transformacji dla ról, w wywiadzie dla "The Hollywood Reporter" wspominał, że dla potrzeb roli przygotowuje się do kolejnych zmian w swoim wyglądzie, w tym golenia głowy. Jessie Buckley, grająca pannę młodą, prezentuje się zdecydowanie subtelniej, jednak jej charakteryzacja z krótkimi, blond falami i rozbryzganą atramentem na twarzy również zwiastuje niebanalną kreację.

Romantyczna rewolucja w Chicago lat 30

Film "Panna Młoda" to nowe spojrzenie na klasyczną opowieść o Narzeczonej Frankensteina. Akcja ma miejsce w Chicago lat 30. XX wieku, gdzie potwór Frankensteina zleca doktorowi Euphroniusowi stworzenie towarzyszki życia. W efekcie, na ekranie rozgrywa się gorący romans, który przyciąga uwagę policji i inspiruje do działań społecznych. Jak zapowiedział Peter Skarsgaard, grający w filmie detektywa, będzie to "ogromna, romantyczna i dzika opowieść".

Film "Panna Młoda" zapowiada się jako dzieło pełne pasji, romantyzmu i punkowej energii. Zdjęcia z testów kamerowych dają przedsmak transformacji, jakie przeszli główni bohaterowie, a obietnica nowego spojrzenia na znany mit elektryzuje. Maggie Gyllenhaal razem z zespołem aktorskim, w tym z Christianem Bale'em i Jessie Buckley na czele, zaprasza widzów do świata, gdzie granice między monstrum a człowiekiem zacierają się, tworząc unikalną narrację o poszukiwaniu miłości, tożsamości i akceptacji.

Źródło: Allcelebrities.us