środa, 30 listopad 2022 14:40

Nowy Orlean: Brutalna bójka pracownic McDonald's w Nowym Orleanie - mamy nagrania!

Bójka pracownic McDonald's Bójka pracownic McDonald's

Jak człowiek głodny, to człowiek zły - otóż okazuje się, że w miejscach takich jak Mcdonald's, to nie zawsze klienci są agresywni i niecierpliwi. Bójka pomiędzy dwoma pracownicami restauracji McDonald's lotem błyskawicy obiegła social media, ponieważ dwie pracownice biły się z niebywałą zaciętością - z resztą zobaczcie sami! 

 

Pięści w ruch, klienci patrzą na widowisko - abstrakcyjna sytuacja w Mcdonald’s 

Wszystko zaczęło się od kłótni, pomiędzy dwiema pracownicami popularnej sieci fast food. Choć na początku były tylko wyzwiska, to w ruch szybko poszło rzucanie frytkami i strącanie np. ekranów dotykowych na blatach roboczych. Choć wydawało się, że na tym zakończy się cały spór, jedna z pracownic postanowiła ruszyć na drugą i zaatakować ją pięścią. Cios był tak silny, że kobieta szybko znalazła się na podłodze, gdzie zaczęły się prawdziwe zapasy, których nie powstydzilby się zawodnicy MMA. Współpracownicy próbowali rozdzielić dwie kobiety, jednakże ich klincz był zbyt silny. W ferworze walki jedna z pracownic została pozbawiona peruki.

Bitka i jeszcze raz bitka

Co ciekawe, kiedy wydawało się, że walka dobiegła już końca i kobiety odeszły od siebie, w ruch znów poszły pięści. Według relacji świadków, zaatakowana kobieta postanowiła powiadomić swoich znajomych z szemranych środowisk, na co druga kobieta zareagowała natychmiastowym atakiem pięścią, prosto w twarz. Powalona kobieta była kilkakrotnie okładana rękoma, aż w końcu udało się je rozdzielić.