wtorek, 09 czerwiec 2020 16:29

Czy warto kupować testery markowych perfum?

testery markowych perfum testery markowych perfum

Perfumy to produkt zawsze chętnie kupowany. Nic dziwnego, że na rynku co rusz pojawiają się nowe zapachy. Kolejne marki tworzą swoje linie perfum, które świetnie się sprzedają. Jednak ceny większości z nich zwalają z nóg i nie każdego na nie stać. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej nowych wariantów dla miłośników perfum.

Jednym z nich jest zakup testera markowego zapachu. W Internecie istnieje już sporo sklepów oferujących tego rodzaju produkty.Co znajdziemy w ofercie?Sklepy internetowe z testerami perfum mają szeroką ofertę. Zawiera ona większość markowych zapachów, które możemy znaleźć w drogeriach, a czasami nawet udaje się trafić na perfumy, które ze sklepów zostały już wycofane. Przeważnie oferowane są największe pojemności danego zapachu dostępne na rynku. Najczęściej strony uzależniają cenę testera od ceny oryginalnie zapakowanego produktu, znajdziemy jednak również takie sklepy, w których wszystkie produkty kosztują tyle samo, niezależnie od pojemności i ceny produktu w drogerii. Bardzo często w ofercie stron z testerami znajdziemy również inne markowe produkty, na przykład kosmetyki do makijażu czy pielęgnacji twarzy, w konkurencyjnej cenie.Różnice pomiędzy testerem a oryginalnie zapakowanymi perfumamiRóżnica polega przede wszystkim na tym, że testery pozbawione są oryginalnego pudełka i sprzedawane są w zwykłych białych kartonikach, na których znajdują się podstawowe informacje o produkcie, takie jakie znajdziemy na markowym opakowaniu. Zdarza się, że tester nie ma korka, ale nie jest to wielki problem. Flakon natomiast pozostaje oryginalny. Można się spotkać z opiniami, że tester jest mocniejszy niż „półkowe” perfumy. Jednak teoria ta jest mało prawdopodobna z prostej przyczyny – nie jest to opłacalne dla producentów. Jeśli tester byłby trwalszy niż oryginalnie zapakowany produkt, klienci po prostu nie kupiliby go ponownie.Testery – warto?Pomiędzy testerem a sprzedawanymi w sklepach stacjonarnych perfumami nie ma wielkich różnic. Jedynie opakowanie jest inne. Nie są to zamienniki, więc możemy być pewni, że zapach będzie się zgadzał z tym, o który nam chodziło. W przypadku niektórych perfum różnice w cenie są bardzo duże, więc jest okazja zakupić swój ulubiony zapach, nie wydając na nią majątku, w dodatku w dużej pojemności. Zawsze warto zorientować się w ofertach i sprawdzić opłacalność zakupu, bo może okazać się, że cena testera nie odbiega znacząco od ceny oryginalnie zapakowanych perfum.

Testery są dobrą opcją dla osób, które chcą konkretny zapach w niskiej cenie. W takiej sytuacji odpada zakup zamiennika, który nie odda w pełni woni naszych ukochanych perfum. Warto również zaglądać na strony sklepów z testerami, ponieważ można tam czasami znaleźć wiele innych ciekawych okazji.