czwartek, 07 kwiecień 2022 16:39

5 najczęstszych powodów rozstań

gadżety erotyczne gadżety erotyczne Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Po nieudanych relacjach, które dobiegły końca, ludzie zadają sobie pytanie, dlaczego związek się zakończył. W każdym związku są pewne zachowania, które prowadzą do rozpadu danej relacji.

Oczywiście mogą to być różne powody, wszystko zależy od osób tworzących związek. Niestety pewne zachowania mają negatywny wpływ na większość relacji. Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, jakie zachowania prowadzą do rozpadu związku.

Rozstanie - najczęstsze powody, które prowadzą do rozstania

Z pewnością jednym z najczęstszych zachowań, prowadzących do rozpadu związku, jest brak zaufania, które z czasem może przerodzić się w chorobliwą zazdrość. Bez zaufania ciężko stworzyć jakąkolwiek relację, a tym bardziej długotrwały, udany związek. Jeśli brakuje zaufania w związku, z całą pewnością taka relacja prędzej, czy później się rozpadnie. Brak zaufania niesie za sobą także ograniczenie wolności, które z kolei wiążę się z narzucaniem zakazów, czy nakazów. Co więcej, może prowadzić także do chorobliwej zazdrości.

Zaburzona równowaga uczuć - częsty powód rozstania

Innym zachowaniem, które bardzo często prowadzi do rozstania, jest zaburzona równowaga uczuć. Niestety związek nie będzie istniał bez zaangażowania dwóch osób. Jeżeli tylko jedna osoba nawiązuje ciągle kontakt, inicjuje spotkania, czy dba o związek dużo bardziej niż partner, czy partnerka, nie przyniesie to rozwoju relacji, a wręcz przeciwnie może doprowadzić do jej zakończenia.

Przeciwieństwa się nie przyciągają - czy rzeczywiście tak jest?

Wiele osób twierdzi, że przeciwieństwa się przyciągają. Jednak w rzeczywistości, w długotrwałych relacjach ta zasada się nie sprawdza. Z czasem przeciwieństwa pomiędzy dwiema osobami zaczynają stanowić poważny problem. Odmienne podejście do życia zazwyczaj prowadzi do wielu nieporozumień, a z czasem do rozpadu relacji.

Brak namiętności - do czego prowadzi w związku?

Z całą pewnością brak namiętności w związku, stanowi bardzo duży problem. Niestety w większości relacji prowadzi do ich rozpadu. Aby tego uniknąć, warto zapoznać się z asortymentem sklepu Area69. Znajdziesz tam między innymi; penis na przyssawce, a także wskazówki jak zdominować mężczyznę.

Wejście w związek z nieodpowiednich powodów

W niektórych przypadkach zdarza się tak, że jedna z osób wchodzi w związek z nieodpowiednich powodów. Niestety jest to bardzo częste zachowanie i zazwyczaj jest ono uwarunkowane pewnymi sytuacjami, które miały miejsce w przeszłości. Wiele osób wchodzi w związek z samotności lub by zapomnieć o innej osobie. Niestety te powody sprawiają, że po pewnym czasie relacja i tak się rozpada. Oczywiście na początku taka relacja może wydawać się bardzo udana, jednak z czasem zaczyna być frustrująca i męcząca dla osoby, która weszła w związek np. z samotności.

Niestety pewne zachowania wpływają w dużym stopniu na rozpad związku. Dzieje się tak zazwyczaj z wyżej wymienionych powodów, które uniemożliwiają tworzenie długotrwałego, udanego związku. Przed wejściem w jakąkolwiek relację, warto zadbać o swoje szczęście, a dopiero później o dobro drugiej osoby. Wejście w związek z nieodpowiednich powodów z pewnością spowoduje rozpad takiej relacji.