sobota, 31 październik 2020 17:26

Kreatywny i zaskakujący prezent dla mężczyzny

gadżety dla mężczyzn gadżety dla mężczyzn

Kupno prezentu dla mężczyzny zawsze jest wyzwaniem. “Co mu kupić, skoro wszystko ma?” To często powtarzane pytanie. Poza tym, zastanawiasz się co mu się spodoba? Co mu się przyda? Cóż! Mamy dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że najprawdopodobniej czym więcej sobie będziesz takie pytania zadawała tym mniej pomysłów będzie w Twojej głowie. Dobra jest taka, że poniżej przedstawiamy garść inspiracji na nietuzinkowe prezenty.

 

Już wiesz, że chcesz kupić mężczyźnie coś zaskakującego, coś z nutką kreatywności. Trzeba tylko wybrać co to będzie!

Prezent dla brodacza - gustowny zestaw do golenia.

Zestaw do golenia wydaje się dosyć oklepanym pomysłem. Jednak wcale tak nie musi być, pod warunkiem, że jest to gustowny zestaw. Najczęściej zestaw składa się z maszynki, pędzla i stylowego stojaka, dzięki któremu całość prezentuje się wprost fenomenalnie. Z pewnością jest to dobry pomysł na upominek dla panów lubiących dbać o brodę.

Prezent dla palacza - gadżeciarska zapalniczka.

Jeśli mężczyzna lubi od czasu do czasu poczuć relaksujący smak i zapach tytoniu unoszącego się w powietrzu to z pewnością zapalniczka będzie praktycznym prezentem. Oczywiście ważne jest to by zakupiona zapalniczka wyróżniała się czymś spośród tanich zapalniczek z kiosku. Dlatego też mamy kilka bardzo interesujących propozycji.

Może to być np. zapalniczka elektryczna ładowana na USB. Na spodzie zapalniczki umieszczona jest niebieska dioda LED, która informuje użytkownika o niskim poziomie mocy. Czas ładowania takiej zapalniczki to zaledwie 1-2h. Co ciekawe, znakomicie działa podczas dużego powiewu wiatru. Do tego prezentuje się naprawdę elegancko.

Kolejny zdecydowanie niebanalny przykład, to zapalniczka plazmowa. Po naciśnięciu przycisku wzniecany jest łuk elektryczny, który robi wprost niesamowite wrażenie. Jest to prezent dla każdego kto lubi technologiczne nowinki w eleganckim wydaniu.

Wyżej opisane gadżety dla mężczyzn znajdziecie pod tym adresem https://forhim.pl 

Prezent dla degustatora alkoholu - elegancka piersiówka.

Piersiówka to prezent, który szczyt swojej popularności miał w XVII oraz XIX wieku. W tamtym okresie robił furrorę wśród klas wyższych. Współcześnie można powiedzieć, że mamy okres renesansu. Piersiówka nie jest już tak bardzo popularna, jednak wciaż jest kojarzona z klasą i elegancją, Znakomicie prezentuje się w wewnętrznej kieszonce w marynarce. Współczesne modele piersiówek z reguły są wyposażone w grawer, który podkreśla ich unikalność. Naszym zdaniem jest to bardzo interesujący pomysł na prezent.