poniedziałek, 13 czerwiec 2022 06:39

Laweta Słubice: co zrobić, gdy pojawią się problemy w trasie?

laweta Słubice laweta Słubice https://laweta-slubice.com.pl/

Podróż samochodem to popularny sposób na dotarcie do celu w czasie wolnym albo w celach służbowych. Wiele osób wybiera komfort i szybkość jazdy własnego auta nie zdając sobie sprawy, że po drodze może dojść do zdarzenia drogowego.

Niespodziewane sytuacje nie są rzadkością, a wypadek, stłuczka czy awaria pojazdu psują przyjemność podróży. Kryzys w trasie można jednak szybko zażegnać – krótki telefon do pomocy drogowej pozwala sprawnie usunąć skutki zdarzenia drogowego. Co robić, kiedy rozruch silnika nie jest możliwy? Jak wygląda profesjonalna obsługa zdarzeń drogowych? Sprawdź, jakie wsparcie zapewnia laweta!

Awaria samochodu? Pomoc drogowa rusza z odsieczą

Trasa zazwyczaj jest starannie zaplanowana, a jej cel jasny od samego początku. Niestety nie wszystko można przewidzieć, a problemy w drodze potrafią skutecznie opóźnić podróż. Awaria pojazdu, wypadek, a nawet błaha usterka potrafią wyprowadzić z równowagi, jednak nie wolno poddawać się stresowi. Zamiast tego lepiej jest postawić na sprawdzone usługi pomocy drogowej, czyli profesjonalne usuwanie skutków zdarzeń drogowych. Wyspecjalizowana firma to gwarancja szybkiej reakcji na zgłoszenie i sprawnego działania, czyli tego, co niezbędne, aby uporać się z przejściowymi przeszkodami na drodze.

Pomoc drogowa z https://laweta-slubice.com.pl/ to dobre rozwiązanie, kiedy samochód został uszkodzony na skutek wypadku lub awarii. To także świetna opcja, gdy zabraknie paliwa lub trzeba wymienić koło. Pracownik firmy przeprowadzi naprawy na miejscu zdarzenia, co pozwoli przywrócić sprawność auta bez kosztownej i czasochłonnej wizyty w warsztacie. Może też zaoferować transport lawetą umożliwiający przewóz samochodów, które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach. Usługi pomocy drogowej obejmują również pozornie niegroźne przypadki, które mimo wszystko nie pozwalają wyruszyć w dalszą drogę: brak paliwa, uszkodzone koło albo tablice rejestracyjne, przepalone żarówki czy rozładowany akumulator.

Wypadek albo poważna usterka? Na pomoc spieszy laweta Słubice

Pomoc drogowa stawia na ponowne uruchomienie pojazdu bez konieczności wizyty w warsztacie, dlatego pracownicy dysponują doświadczeniem i nowoczesnym sprzętem. Pomimo starań może zdarzyć się, że rozruch silnika nie jest możliwy – wtedy pomocna bywa laweta Słubice zapewniająca zgodny z przepisami transport pod wskazany adres. Firma dba zarówno o bezpieczeństwo pojazdów, jak i ich właścicieli, dlatego kierowca może pojechać dalej lawetą albo zdecydować się na samochód zastępczy.

Usługi lawetą dostępne są trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku przez całą dobę. Pracownicy nieprzerwanie odpowiadają na wszystkie zgłoszenia, tak by kierowcy mogli czuć się pewnie pomimo niekomfortowej sytuacji. Laweta może przewieźć pojazdy powypadkowe i uszkodzone, ale też auta zabytkowe i bez ważnego przeglądu technicznego. Wsparcie pomocy drogowej uzyska każdy kierowca w potrzebie, jednak sama laweta ma pewne ograniczenia: zapewnia transport jedynie tym pojazdom, które się  na niej zmieszczą.