piątek, 16 październik 2020 08:41

Coraz więcej salonów oferuje profesjonalne przedłużanie włosów

Profesjonalne przedłużanie włosów Profesjonalne przedłużanie włosów

Mówi się, że kobieta zmienną jest. Często dotyczy to zachowania płci pięknej. Jednak można odnieść to także do wyglądu. Wiele pań chciałoby częściej zmienić swój wygląd, np. fryzurę. Jednak często szybka zmiana wyglądu nie jest możliwa, gdyż trzeba długo czekać na efekty zapuszczania włosów czy rozjaśniania bardzo ciemnych kosmyków.

Rozwiązaniem tego problemu mogą okazać się doczepiane włosy, które pozwalają na szybkie przedłużenie fryzury. Dlaczego dokładnie warto zdecydować się na doczepianie włosów i jak dobrać ich odpowiedni kolor?

Przedłużanie włosów – dlaczego warto zdecydować się na to zdecydować?

Przedłużanie włosów ma wiele zalet. Przede wszystkim pozwala na szybką zmianę fryzury u osób, które mają krótkie włosy. Wystarczy jeden dzień, aby móc cieszyć się pięknymi, długimi puklami. To, ile dokładnie zajmie przedłużenie, zależy od metody, jaką się wybierze. Najszybszy efekt można uzyskać wybierając dopinki, które mocuje się na specjalnych klipsach. Wówczas takie włosy można też szybko zdjąć. Jeżeli natomiast zależy Ci na trwałym efekcie, możesz zdecydować się na keratynowe prostowanie włosów. Wówczas pasma są mocowane na ciepło do Twoich naturalnych włosów.

Jak dobrać włosy doczepiane, by idealnie pasowały do twojej urody

Wiele osób zadaje sobie pytanie – gdzie mogę doczepić włosy i jak dobrać kolor. Najlepszym rozwiązaniem będzie tutaj skorzystanie z wizyty w salonie fryzjerskim, który specjalizuje się w tego typu usługach. W takich salonach są dostępne specjalne próbniki włosów, które pozwalają na idealne dobranie kolory doczepki tak, by idealnie komponowała się z naturalnymi włosami. Jak się okazuje, wiele osób poleca włosy słowiańskie, gdyż struktura będą one odpowiadały twoim włosom. Profesjonalne przedłużanie włosów to nie tylko fachowa porada przy doborze koloru czy długości, ale także odpowiednio dobrana metoda ich mocowania. Jest to także gwarancja tego, że włosy będą dobrze zamocowane, a naturalne pukle nie zostaną zniszczone w czasie zabiegu.