wtorek, 15 grudzień 2020 10:06

Peruki naturalne, czy są warte swojej ceny?

Peruki z naturalnych włosów Peruki z naturalnych włosów

Peruki naturalne bez wątpienia nie należą do najtańszych. Mimo wysokiej ceny cieszą się dużą popularnością szczególnie wśród osób borykających się z nadmiernym wypadaniem włosów. Co za tym stoi? Zapraszamy do artykułu.

 

Peruki naturalne jako produkty premium

Peruki z włosa naturalnego charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Powstają z włosów naturalnych o nienagannej kondycji, między innymi z włosów słowiańskich, europejskich czy brazylijskich. Posiadają czepki, które zapewniają wygodę podczas całodziennego noszenia peruki. Wiele z nich ma wszyte dodatkowo fragmenty mikroskóry, czyli syntetycznego materiału imitującego ludzką skórę. Takie rozwiązanie poprawia komfort noszenia szczególnie dla osób o bardzo wrażliwej skórze. Peruki z włosów naturalnych są podatne na układanie i stylizację na ciepło. Struktura włosa naturalnego jest elastyczna i wytrzymała, co przekłada się na długą żywotność peruki.

Skąd taka cena?

Naturalne włosy to wbrew pozorom cenny i drogi surowiec. Do produkcji peruk wymagane są zdrowe i mocne włosy, których zapuszczenie to okres kilku lat. Włosy naturalne doszywa się ręcznie, co jest czasochłonnym procesem. Do tego dochodzi proces farbowania oraz strzyżenia, aby na koniec otrzymać określoną fryzurę. Peruki naturalne o najwyższej jakości są nie do odróżnienia od własnych włosów. Wiele modeli posiada nawet baby hair, czyli krótkie, nowo wyrośnięte włoski, aby jak najlepiej odwzorować wygląd naturalnej fryzury.

Czy naprawdę warto?

Naturalne peruki to gwarancja otrzymania realistycznie wyglądającej fryzury. Kiedy z różnych powodów nie możemy cieszyć się pięknymi włosami, zależy nam na peruce, która będzie w stanie nam je zastąpić. Peruka naturalna może być noszona nawet do czterech lat. Rozkładając cenę na cały okres jej użytkowania, cena wcale nie jest na wyrost. Zaletą naturalnych włosów jest możliwość ich regeneracji przy użyciu kosmetyków pielęgnacyjnych. Suche włosy peruki odzyskają blask po nałożeniu odżywki, a wypłowiały kolor można odratować poprzez farbowanie lub tonowanie.

Peruka naturalna jak drugie włosy

Peruki z naturalnych włosów nie należą do najtańszych, jednak w zamian otrzymujemy niepodważalną jakość i realistycznie wyglądającą fryzurę. Przy systematycznej pielęgnacji i bezpiecznym przechowywaniu, peruka może prezentować się nienagannie przez kilka lat. Duży wybór peruk naturalnych znajdziesz w ofercie Hairly. Sklep z perukami może pochwalić się nie tylko produktami wysokiej jakości, ale i niepowtarzalnymi, super designami. Do zakupu zachęca również darmowa dostawa i dwutygodniowy zwrot.