poniedziałek, 31 sierpień 2020 17:12

Icoone, czyli profesjonalny zabieg modelujący sylwetkę i likwidujący cellulit

Zabieg Icoone Zabieg Icoone

Współcześnie większość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykorzystuje nowoczesne technologie. Za pomocą odpowiednich narzędzi wykwalifikowany personel może bezinwazyjnie poprawić niedoskonałości naszego ciała. Ich efektywność sprawia, że cieszą się rosnącą popularnością na całym świecie.

Redukcja tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu, modelowanie sylwetki czy odmładzanie – wszystko to wykonamy szybko i bezboleśnie.

Icoone – masaż dla umysłu i ciała

Zabieg Icoone to innowacyjne rozwiązanie inspirowane wieloletnimi badaniami mistrza w dziedzinie chirurgii, czyli profesora Guimberteau. Dowiódł on, że nie należy traktować skóry jako tkanki warstwowej, lecz jako ciągłą materię tworzącą funkcjonalną jednostkę struktury tkanki. Na bazie tych rozważań, stworzono zabieg Icoone. Jego głównym celem jest głęboki masaż pod ciśnieniem, wykorzystujący mikrostymulatory znajdujące się w głowicach urządzenia medycznego. Dzięki nim masowany obszar jest intensywnie stymulowany. Nowe technologie przyczyniają się do regularnego udoskonalania tej terapii. Najnowsze głowice dodatkowo wykorzystują bowiem system światła LED oraz biostymulujący laser diodowy. W połączeniu z masażem zmechanizowane rolki docierają do każdego milimetra skóry.

Zabieg ten jest wyjątkowo skuteczny w walce z pomarańczową skórką, ale to nie jedyna jego zaleta. Usuwanie cellulitu nie stwarza w tym przypadku żadnego problemu, ale procedura równie dobrze sprawdza się przy redukcji tkanki tłuszczowej (nawet tej głęboko osadzonej) oraz modelowaniu sylwetki. Icoone zalecany jest również dla osób, których skóra z jakiegoś powodu utraciła swoją jędrność. Złagodzi więc oznaki starzenia oraz idealnie sprawdzi się po liposukcji lub po porodzie. Icoone poradzi sobie ponadto z głębokimi, nieestetycznymi bliznami. Natomiast jeśli chodzi o twarz, to wygładzi on zmarszczki i nada cerze młodzieńczego, zdrowego blasku.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, gdyż ryzyko uszkodzenia naskórka zasadniczo nie występuje. Terapia jest nieinwazyjna i bezbolesna, a wręcz relaksująca. Wyjątkowo ważnym aspektem jest fakt, iż jest to propozycja nie tylko dla osób pragnących poprawić wygląd. Icoone pozwoli  bowiem wyeliminować niektóre problemy zdrowotne, np. bóle mięśniowe, zaparcia, obrzęki limfatyczne czy problemy naczyniowe. Ponadto poprawi cyrkulację krwi, aktywuje układ limfatyczny, przyspieszy metabolizm oraz pobudzi wymianę międzykomórkową.

Spektakularne efekty

Pierwsze efekty można dostrzec już po pierwszej sesji, jednak dla otrzymania optymalnych rezultatów zasadniczo zalecana jest seria 10 zabiegów. W pierwszym etapie kuracji zabieg wykonuje się 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość sesji powinna być dobrana indywidualnie przez wykwalifikowanego kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej. Skóra bezpośrednio po zabiegu będzie wygładzona, miękka i lekko zaróżowiona, a po wykonaniu całej serii ciało stanie się jędrne i wyraźnie zdrowsze.

Przebieg zabiegu – przeciwwskazania i przygotowanie do wizyty

Jedna sesja trwa zwykle od 30 do 60 minut (w zależności od ilości masowanych partii). Składa się z dwóch etapów – BASIC, czyli 20-minutowy drenaż całego ciała oraz FOCUS, czyli 10-minutowa, intensywna stymulacja wybranej części ciała. Pacjentki określają zabieg jako przyjemny i relaksujący. Skóra jest na przemian zasysana i chłodzona, ale nie wywołuje to żadnego dyskomfortu. Przed wykonaniem zabiegu pacjentka zostanie poproszona o założenie specjalnego stroju ochronnego.

Sam zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Najwięcej zabiegów Icoone wykonywanych jest w Warszawie. Duża konkurencja sprawia, iż stolica proponuje pakiety zabiegowe w promocyjnych cenach, łącząc atrakcyjną ofertę z wysoką jakością wykonywanych usług. Jednak nie tylko Warszawa stosuje w swoich gabinetach technologię Icoone. W trakcie poszukiwań odpowiedniego gabinetu warto postawić na wykwalifikowany oraz doświadczony personel.

Kobiety w ciąży oraz karmiące powinny poczekać z zabiegiem aż do zakończenia laktacji. Wszelkie infekcje skórne i stany zapalne także muszą zostać uprzednio wyleczone. Osoby z nowotworami również nie mogą poddać się zabiegowi.

Zabieg Icoone dzięki nowoczesnej, niezawodnej technologii oraz swojej uniwersalności ma szansę stać się naszym pierwszym wyborem w drodze nie tylko po piękne, ale przede wszystkim zdrowe ciało. Warto dodać, że zabieg w krótkim czasie stał się światowym bestsellerem, co świadczy o jego wyjątkowej skuteczności.