sobota, 24 wrzesień 2022 11:58

Petsitters – teraz zawsze jest z kim zostawić swojego pupila

Petsitters Petsitters pixabay

Nie możesz zrobić wszystkiego i jednocześnie poświęcić wystarczająco dużo uwagi swojemu czworonożnemu przyjacielowi.

Jeśli potrzebujesz pilnie wyjechać, ale nie możesz zabrać ze sobą zwierzaka? Petsitters, usługa domów tymczasowych dla zwierząt domowych i  wyprowadzania ich, przyjdzie Ci z pomocą. Od ponad 5 lat zespół doświadczonych opiekunów (ludzi, którzy gotowi są zaopiekować się Twoim zwierzakiem, podczas gdy Ty nie możesz) pracuje nad tym, aby Twoje zwierzęta były zawsze zdrowe, syte i szczęśliwe. Zajmujemy się nie tylko wyprowadzaniem psów, ale także zabieramy Twoje zwierzęta do krótkotrwałych i długotrwałych domów tymczasowych. O różnych wariantach domów tymczasowych  dla zwierząt, zaletach i wadach hotel dla psów i kotów itd.  można  przeczytać więcej tu.

„Czy zwierzę na pewno dogaduje się z opiekunem?”

Pytanie, które codziennie otrzymujemy od właścicieli, a po jego otrzymaniu z radością odpowiadamy, że zadbaliśmy o wszystko. Jak wybierany jest opiekun? Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie  https://petsitters.pl/. Po rejestracji musisz wskazać dane, których serwis będzie wymagać od Ciebie: dla jakiego zwierzęcia potrzebujesz opiekuna (kota lub psa), czy potrzebujesz domu tymczasowego  lub jesteś zainteresowany spacerami, w jakich terminach potrzebujesz „asystenta ”, a także wasz adres i wielkość zwierzęcia.

Opiekuna, który będzie Ci odpowiadać, wybierze nasz serwis. Będziesz mógł przestudiować profile kandydatów i zrozumieć, kogo potrzebujesz. Możesz także spojrzeć na profile wszystkich opiekunów na stronie i wybrać tego, który Ci się spodoba.

Po wyborze opiekuna nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie. Jest to konieczne, aby przyszła „niańka” zapoznała się ze zwierzęciem. Od pierwszych minut będziesz w stanie pojąć,  jak twój zwierzak usposobi się do opiekuna. Spotkanie jest bardzo ważnym momentem również dlatego, że musisz określić warunki pracy, i czego oczekujesz od tymczasowego pomocnika.Nie bój się i powiedz opiekunowi  wszystko, co może zrobić Twój pupil, ponieważ ta osoba musi wiedzieć, jak się zachować i co robić w nietypowej sytuacji. Nie zapomnij porozmawiać o jego preferencjach żywieniowych, o tym, co lubi, a czego zdecydowanie nie powinno być w jego diecie, o zwyczajach kota lub psa, o codziennej rutynie, chorobach (jeśli występują) itp. Im więcej informacji będzie miał opiekun, tym bardziej komfortowe warunki będzie mógł stworzyć dla Twojego pupila podczas Twojej nieobecności.Dlaczego lepiej wcześniej zorganizować wstępną znajomość? W ten sposób pokażesz, że cenisz nie tylko swój czas i wszystko z góry planujesz, ale także cenisz czas innych. Oczywiście, zdarzają się sytuacje, w których opiekun jest potrzebny właśnie teraz i właśnie w tej chwili, ale jeśli masz okazję wcześniej zacząć szukać asystenta, nie przegap tego. Zapoznanie się z opiekunem na kilka tygodni/dni wcześniej da Ci również możliwość znalezienia innego opiekuna na wypadek, gdyby twoje zwierzę nie czuło się komfortowo w pobliżu wybranego dla niego. Odsetek takich przypadków jest minimalny, ale wszystko może się zdarzyć.

Petsitters — przyjdziemy z pomocą każdemu właścicielowi czworonożnego druha.