czwartek, 19 styczeń 2023 13:38

Biorezonans w Warszawie

biorezonans w Warszawie biorezonans w Warszawie ródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości w naszym życiu. Wpływa na wszystkie strefy – zawodową, rodzinną, emocjonalną i seksualną. Jest pożądane i cenione. Dlatego bardzo ważna jest ocena aktualnego stanu organizmu i szybkie wykrywanie potencjalnych zagrożeń. Taką diagnostykę możesz uzyskać za pomocą biorezonansu.

 

Biorezonans Warszawa - na czym polega?

Biorezonans Warszawa to metoda diagnostyczna, która umożliwia aktualną ocenę stanu organizmu. Do tej metody stosuje się specjalistyczne urządzenie pomiarowo-informacyjne DIACOM, za pomocą którego możliwe jest dokładne określenie stanu narządów. Dzięki biorezonansowi, certyfikowani bioterapeuci są w stanie rozpoznać problemy zdrowotne oraz ich przyczyny.

Biorezonans - szeroka diagnostyka

Metoda biorezonansu pozwala zdiagnozować cały organizm. Dzięki jej zastosowaniu możliwa jest ocena wątroby, trzustki, płuc, serca, nerek oraz pozostałych organów. Umożliwia ocenę histopatologiczną, wykrywa problemy zdrowotne oraz ich przyczyny. Pomaga ocenić stopień zaawansowania choroby.

Dzięki urządzeniu Bicom Optima wykonywane tą testy obciążeń na obecność pasożytów. Wykrywa także bakterie, grzyby i wirusy. Z jej pomocą można odkryć obecność metali ciężkich i alergii pokarmowych, nawet tych trudno wykrywalnych.

Biorezonans a terapia antynikotynowa - leczenie chorób i nałogów

Biorezonans jest skuteczną metodą, która pomaga rzucić palenie bez skutków ubocznych. Dzięki zastosowaniu terapii biorezonansowych możliwe jest wyeliminowanie tego trudnego do porzucenia nałogu.

Z pomocą urządzenia Bicom Optima bioterapeuci eliminują alergie a nawet otyłość. Ten rodzaj terapii wspomaga leczenie depresji, eliminuje obecność wirusów, bakterii, toksyn oraz wspiera organizm w regeneracji.

Gabinet biorezonansu - jak wygląda badanie?

Biorezonans pozwala dotrzeć do każdego narządu w sposób nieinwazyjny. Za pomocą bioinduktorów (słuchawek) pacjent zostaje podłączony do aparatu. A urządzenie zapisuje wysyłane z mózgu informacje o stanie poszczególnych narządów.

Diagnostyka wykonywana jest przez bioterapeutów, posiadających certyfikaty ukończenia szkoleń specjalistycznych, a nie lekarzy. Bioterapeuta nie prowadzi działalności medycznej, nie stawia diagnoz medycznych i nie leczy w rozumieniu medycyny akademickiej. Za pomocą urządzeń wykonuje testy biorezonansowe oraz dobiera odpowiednią terapię.

Biorezonans Warszawa - Holisticmed.pl

Decydując się na badanie biorezonansem wybierz wyspecjalizowanych bioterapeutów. W Holisticmed.pl spotkasz ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem.